Jestli jste vlastníkem nemovitosti, jste tu správně

Pokud jste vlastníkem domácnosti, bytové jednotky nebo nemovitosti, jste tady správně. Vlastnit tyto statky s sebou ale vedle radosti nese i řadu starostí. Nechte však tyto starosti na nás.

Pojištění majetku

021 - Flood CoverCreated with Sketch.

Pojistěte si domácnost, dům nebo chalupu. 

Nabízíme:

Pojištění odpovědnosti

025 - Pipe CoverCreated with Sketch.

Ať už sjede sníh z vaší střechy a poškodí zaparkované auto nebo vaše dítě shodí zboží v obchodě. Buďte připraveni. 

Nabízíme:

Věděli jste, že?

Pojištění odpovědnosti za škodu Vás ochrání i v případě, že neopatrností vytopíte sousedy.

Z pojištění odpovědnosti za škodu můžete pokrýt i škody, které napáchá Vaše domácí zvíře (např. pes) nebo škody způsobené dětmi při hře (rozbité okno, počmáraná zeď, zranění druhého dítěte, rozbití televize) apod.

Druhy pojištění majetku

Pojištění domácnosti

Ochraňte vybavení své domácnosti před živly, odcizením, vandalismem. Doporučujeme se pojistit i proti speciálním rizikům – přepětí v síti, rozbití skla apod. Kompletní pojistnou ochranu Vám nabízíme již v základní variantě. Pojištění se vztahuje i na věci uložené v nebytových prostorech (např. sklep nebo garáž).

Pojištění rekreační budovy a rekreační domácnosti

Pojištění rekreačního objektu chrání Vaši chatu či chalupu a její vybavení před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem. Pojištěny jsou rovněž i elektromotory proti škodám způsobeným zkratem a přepětím.

Pojištění bytového domu

Pojištění bytového domu poskytuje pojistnou ochranu před živelnými pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem.

Prasklé vodovodní potrubí, poškozená střecha od silného krupobití, zatopený sklep, … Jako majitel byste měli nechat i tyto nákladné škody rychle a beze zbytku opravit, aby nedošlo k dalším škodám.

Pojištění bytové a nebytové jednotky

Pojištění bytové a nebytové jednotky poskytuje pojistnou ochranu před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem nebo poškození elektromotorů. Je určeno pro majitele bytů a hlavně pro ty, kteří financují koupi bytu prostřednictvím hypotéky.​

Pojištění rodinného domu

Pojištění bytové a nebytové jednotky poskytuje pojistnou ochranu před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem nebo poškození elektromotorů. Je určeno pro majitele bytů a hlavně pro ty, kteří financují koupi bytu prostřednictvím hypotéky.

celorepublikový počet pojistných majetkových událostí v minulém roce
0
celorepublikový meziroční nárust počtu škod
0 %
celorepubliková cena škod za loňský rok
0 mld. Kč

Pojďte se o pojištění dozvědět víc

Kontaktujte nás, abychom mohli probrat, které pojištění by pro Vás dávalo největší smysl. 

Zavolejte

Zavolejte nám a pojďme to společně probrat.

Přijďte na pobočku

Přijďte si s námi promluvit osobně.

776 321 864

Každý všední den od 8:00 do 17:00.